ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12198218
nr 1219 8218
Sent 1800-tal, 93x59
Kondition: löst krön, skadad ram slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:17:39
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.100 kr